sprawdź
oferty
ZGŁOŚ
NIERUCHOMOŚĆ

Usługi dodatkowe

FOTOGRAFIA WNĘTRZ I NIERUCHOMOŚCI

Czy wiesz, że ilość prezentacji nieruchomości i - tym samym - jego potencjalnych
kupujących - nierozerwalnie łączy się z jakością jej zdjęć? Nie oszukujmy się, ludzie są wzrokowcami i nawet najlepiej napisane ogłoszenie nie zachęci do oglądania lokalu, gdy jego zdjęcia będą słabej jakości. W Dealhouse przykładamy ogromną wagę do sposobu prezentacji nieruchomości. Jest to istotne już na etapie publikacji ogłoszenia, ponieważ potrafi silnie oddziaływać na oglądających. Mamy w tym zresztą swój interes - im lepsze zdjęcia, tym więcej potencjalnych nabywców! Dla Ciebie natomiast oznacza to duże prawdopodobieństwo szybkiej transakcji sprzedaży. To doskonały przykład sytuacji, gdy wszystkie strony wygrywają! Sesja fotograficzna nieruchomości jest najczęściej poprzedzona wykonaniem usługi homestagingu, która jest również w naszym portfolio. Dzięki temu uzyskujemy efekt wow, który w błyskawicznym tempie przekłada się na liczbę oglądających i pozytywnie wpływa na wysokość ofert zakupu nieruchomości. Innymi słowy - wykonanie tych usług to inwestycja, która zwróci Ci się szybciej, niż możesz sobie to wyobrazić! Nasi klienci często mówią, że profesjonalnie wykonane zdjęcia naszego autorstwa są tak zachęcające, że sami kupiliby swoją nieruchomość raz jeszcze! To chyba najlepsza rekomendacja, prawda?

Potrzebuję profesjonalnych zdjęć nieruchomości!

HOMESTAGING, CZYLI METAMORFOZA NIERUCHOMOŚCI

W lokalu, który chcesz sprzedać lub wynająć, dawno nikt nie mieszkał? A może po prostu uważasz, że przydałoby mu się “podrasowanie” i ożywienie wnętrz, by lepiej wyglądały na zdjęciach? Homestaging, który oferujemy w Dealhouse, to nic innego jak kompleksowa metamorfoza Twojej nieruchomości. Dzięki naszym działaniom wnętrza zdecydowanie lepiej prezentują się na zdjęciach i są idealnie przygotowane na prezentacje, których nie brakuje. Szczególnie, gdy fotografie nieruchomości są wykonywane przez profesjonalistów (polecamy siebie - gwarantujemy, że nie będziesz żałować tego wyboru)! Homestaging nie jest “zwykłym” przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż czy wynajem. To przede wszystkim podkreślenie jej unikatowego charakteru, podkreślenie wszystkich jej zalet i przearanżowanie wnętrz, by zwiększyć ich atrakcyjność. Dzięki homestagingowi Twoją nieruchomość obejrzy więcej osób i z pewnością uzyskasz za nią bardziej atrakcyjną cenę sprzedaży.

Interesuje mnie homestaging!

DORADZTWO BUDOWLANE

W Dealhouse świadczymy również usługę doradztwa budowlanego. Nasi eksperci pomogą Ci w wielu tematach, które mogą wyniknąć na każdym etapie budowy nieruchomości czy remontu. Nasi doradcy udzielają fachowej pomocy zarówno przed rozpoczęciem, w trakcie, jak i po zakończeniu prac budowlanych. Mogą wesprzeć Cię m.in. w uzyskaniu odpowiedniej dokumentacji (np. uzyskania decyzji o warunkach zabudowy czy pozwolenia na budowę). Doradzą również w kwestiach czysto technicznych, związanych chociażby z projektem budowlanym. Usługa doradztwa budowlanego jest świadczona w Dealhouse przez osoby profesjonalne i o odpowiednich kwalifikacjach. Dzięki temu możemy z całą pewnością stwierdzić, że wspieramy klientów kompleksowo - na każdym możliwym etapie działań związanych z nieruchomościami.

Potrzebuję konsultacji budowlanej!

USŁUGI PRAWNE I KREDYTOWE

Podobno jest ktoś, kto słyszał o kimś, kto kupił nieruchomość za gotówkę…
Oczywiście, to żart, który potraktuj z przymrużeniem oka. Jest jednak dużo prawdy w tym, że obecnie finansowanie zakupu nieruchomości opiera się najczęściej w największej mierze na kredytach hipotecznych. Jeżeli potrzebujesz sprawdzić swoją zdolność kredytową i/lub szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie uzyskania kredytu - możesz na nas liczyć! Podobnie zresztą w sytuacji, gdy szukasz wsparcia doświadczonego prawnika, który specjalizuje się w prawie budowlanym czy nieruchomościach. Współpracujemy tylko z najlepszymi - tak jest również w przypadku naszych doradców z zakresu prawa czy finansów. Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie każdej transakcji, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, żebyś czuł się w tym względzie w pełni zaopiekowany.

Szukam wsparcia prawnego lub kredytowego!

dlaczego my?

Kompleksowe
usługi

Jako agencja nieruchomości Dealhouse z siedzibą w Gdyni świadczymy kompleksowe
wsparcie w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości i lokali użytkowych oraz wynajmu mieszkań i domów.
Chcesz kupić dom lub lokal usługowy w Trójmieście? Szukasz mieszkania na wynajem? A może masz na sprzedaż nieruchomości nad morzem? Dobrze trafiłeś - zapraszamy do
kontaktu!

Profesjonalni
doradcy

Zespół Dealhouse tworzą ludzie pozytywnie zakręceni... na punkcie nieruchomości, rzecz jasna! Profesjonalni i fachowi, ale również kreatywni i otwarci na nieszablonowe
rozwiązania. Naszym klientom oferujemy wszystko to, co mamy najlepsze - w tym nasze doświadczenie i wysoką skuteczność działania. Jeśli wydaje Ci się, że wyczerpałeś wszystkie możliwości, skontaktuj się z nami, a pokażemy
Ci, że Ci się tylko wydaje! :-)

Nowoczesny
marketing

Nie sztuką jest kupić lub sprzedać jakąkolwiek nieruchomość... Sztuką jest zrobić to szybko i w atrakcyjnej cenie dla Klientów! Znajomość możliwości, jakie daje nowoczesny marketing, pozwala nam na uzyskiwanie wysokiej skuteczności w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości. Im bardziej
wymagające zadanie, tym mamy więcej pomysłów na jego realizację!

Rozległa sieć
sprzedaży

Parafrazując znane polskie przysłowie - gdzie nikt nie może, tam biuro nieruchomości Dealhouse pośle!
Dzięki temu, że należymy do Stowarzyszenia Pomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (SPPON), wymieniamy się ofertami z innymi biurami. Współpracujemy z deweloperami i największymi portalami typu Otodom, Gratka itp.

Dealhouse - fachowa pomoc w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości!

Jesteśmy legalnie działającym biurem nieruchomości z miasta Gdynia, wpisanym do rejestru przedsiębiorców. Działamy przede wszystkim na Pomorzu (w Trójmieście i okolicy).

Zachęcamy do przejrzenia ofert sprzedaży i najmu nieruchomości oraz kontaktu w celu porozmawiania o szczegółach.

Nasze biuro jest zawsze otwarte na Klientów - umów się i porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić!

copyrights 2022 by dealhouse

powered by getknow