sprawdź
oferty
ZGŁOŚ
NIERUCHOMOŚĆ

Sprzedaż mieszkania - dlaczego warto korzystać z usług biura nieruchomości?

Sprzedaż mieszkania - dlaczego warto korzystać z usług biura nieruchomości?

Sprzedaż mieszkania wydawać by się mogło, że to nic trudnego i - szybciej lub później - z pewnością znajdzie się ktoś, kto je kupi za cenę z ogłoszenia.

No właśnie… Każdy chce sprzedać szybciej niż później. Dodatkowo - za jak najwyższą cenę. Ba, najlepiej w ogóle, żeby nie trzeba było nawet publikować ogłoszenia tylko sprzedać mieszkanie komuś znajomemu.

Niestety, wystąpienie takiej idealnej sytuacji jest chyba mniej prawdopodobne niż wylosowanie “szóstki w totka”. Uwierz, że współpraca z biurem nieruchomości ma wiele plusów - i tych widocznych od razu, i zauważalnych w dłuższej perspektywie.

Przekonaj się, że warto korzystać z usług agentów nieruchomości. Szczególnie, jeżeli są to SUPERAgenci, jak w przypadku naszego biura Dealhouse.

Sprzedaj mieszkanie, korzystając z pomocy profesjonalistów!

Co robisz, gdy chcesz podciąć włosy? Z pewnością idziesz do fryzjera. Gdy zaczynasz się budować, prawdopodobnie korzystasz z usług firmy budowlanej. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że samodzielna sprzedaż mieszkania jest możliwa, jak najbardziej. Warto jednak zauważyć, że profesjonaliści zrobią to nie tylko szybciej, ale i uzyskają wyższą cenę.

Uwierz, że najlepsi agenci są w stanie sprzedać niemal wszystko i to za dobre pieniądze! Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z usług biura nieruchomości i pozbądź się reszty wątpliwości.

Znajdź dobre biuro nieruchomości i śpij spokojnie

Wiesz, że szeroko rozumiane bezpieczeństwo posiada jeden z najwyższych priorytetów dla sprzedających nieruchomości…? Biorąc pod uwagę poziom skomplikowania polskiego prawa, nic w tym dziwnego.

Już samo stworzenie czy nawet analiza umowy (a nawet umów) potrafi spędzać sen z powiek przez wiele dni (o ile nie tygodni). Jak się zabezpieczyć, by nikt Cię nie oszukał? Nie pozostawił bez mieszkania i bez pieniędzy? Pamiętaj, że biura nieruchomości biorą odpowiedzialność za swoją pracę i nie dopuszczają do sytuacji, w których pozostaniesz bez wsparcia.

Mieszkanie to nie rower czy nieużywane już ubrania - jego sprzedaż to transakcja na setki tysięcy (jak nie więcej) złotych. Zadbaj o kompleksowe wsparcie procesu, wybierając dobre biuro nieruchomości i czuj się bezpiecznie.

Nie trać czasu na poszukiwania potencjalnych kupujących

Wydaje Ci się, że gdy dodasz ogłoszenie na swoim wallu na FB czy na OLX zostaniesz od razu zasypany dziesiątkami telefonów od potencjalnych kupujących…? Czy nie wymagasz przypadkiem niemal nieprawdopodobnego…? (No, chyba że ustalisz kwotę sprzedaży znacznie poniżej rynkowej…)

Współpraca z biurem rachunkowym to gwarancja dotarcia w szybkim tempie do ludzi, którzy najprawdopodobniej będą zainteresowani Twoim mieszkaniem, przyjdą je obejrzeć i zaproponują ofertę!

Nie zastanawiaj się nad tym, co, gdzie i kiedy

Dobry agent nieruchomości, nawet obudzony w środku nocy, odpowie Ci na wszystkie najważniejsze pytania, jak dokładnie wygląda proces sprzedaży mieszkania. Ty nie musisz się o nic martwić - sprawdzone biuro nieruchomości poprowadzi Cię przez cały proces, informując o każdym jego etapie. Żadne formalności nie będą Ci straszne i żaden “papier” nie będzie nie do wypełnienia.

SUPERAgenci Dealhouse starają się być cały czas krok przed klientem, by utorować mu drogę do bezproblemowej transakcji!    

Nie denerwuj się, odpowiadając na miliony podobnych pytań

Czy wiesz, co wspólnego mają małe dzieci i potencjalni kupujący nieruchomość…? Obie te grupy zadają setki pytań. Nic dziwnego! O ile, jeśli jesteś rodzicem, nie unikniesz rozwiązywania codziennych wątpliwości dziecka, kontakt z potencjalnymi kupującymi możesz scedować na agenta biura nieruchomości! Pomyśl, ile oszczędzi Ci to czasu (i nerwów)... Brzmi jak niezły deal, prawda?

Nie frustruj się, kolejny raz “schodząc” z ceny mieszkania

Dobry agent sprzeda Twoje mieszkanie szybko i skutecznie. SUPERAgent z Dealhouse natomiast dodatkowo uzyska dla Ciebie jak najlepszą cenę!

Korzystając z usług biura nieruchomości, masz pewność, że współpracujesz z kimś, komu zależy na sprzedaży za jak najwyższą kwotę. Profesjonalista zrobi wszystko, co w jego mocy, by przedstawić Twoje mieszkanie w taki sposób, że jego wartość znacząco wzrośnie.

Dobre biura nieruchomości - jak Dealhouse - korzystają dodatkowo z usług typu home staging czy profesjonalna sesja zdjęciowa. Wszystko po to, żebyś nie tylko nie musiał się martwić o to, ile “spadnie” cena Twojego mieszkania, a - wręcz przeciwnie - mile zdziwił się ceną sprzedaży.

Dealhouse to biuro nieruchomości, które działa szybko, skutecznie, oferując nieszablonowe rozwiązania!

Dealhouse - fachowa pomoc w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości!

Jesteśmy legalnie działającym biurem nieruchomości z miasta Gdynia, wpisanym do rejestru przedsiębiorców. Działamy przede wszystkim na Pomorzu (w Trójmieście i okolicy).

Zachęcamy do przejrzenia ofert sprzedaży i najmu nieruchomości oraz kontaktu w celu porozmawiania o szczegółach.

Nasze biuro jest zawsze otwarte na Klientów - umów się i porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić!

copyrights 2022 by dealhouse

powered by getknow