sprawdź
oferty
ZGŁOŚ
NIERUCHOMOŚĆ

Home staging - czy to się opłaca?

Kojarzysz uczucie, gdy spotykasz kogoś i od razu wiesz, że się z nim “dogadasz”? Albo spotykasz się z kimś i czujesz tę - tak trudną do opisania - “chemię”? Wiele osób porównuje decyzję o wyborze nieruchomości do wyboru partnera czy partnerki… I w jednym, i w drugim przypadku najczęściej liczy się na dłuższy związek i - co tu kryć - pełne zadowolenie.

Nie oszukujmy się - wygląd ma znaczenie. Jeżeli chcesz szybko (i za satysfakcjonującą Cię cenę) sprzedać lub wynająć mieszkanie czy dom, musisz zadbać o jego wygląd - to nie opcja, to konieczność! I tu wchodzimy my wraz z usługą home stagingu… Mimo że jeszcze niedawno była ona określana jako niepotrzebne “widzimisię”, obecnie zdecydowana większość ludzi ma świadomość wynikających z niej realnych korzyści.

Jeżeli wciąż zastanawiasz się, czy to się opłaca, przeczytaj ten tekst, a Twoje wątpliwości znikną w równie szybkim tempie co Twoja nieruchomość, jeżeli skorzystasz z usługi home stagingu!

Zanim jednak przejdziemy do opisywania jej (licznych) zalet, zacznijmy - jak to zwykle bywa - od początku…

Home staging, czyli co…?

Home staging to  nic innego jak przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. W zależności od okoliczności, może być mniej lub bardziej czaso- i pracochłonne i obejmować jeden lub kilka etapów. Dobrze wykonany home staging pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w krótkim czasie.

W Dealhouse mieliśmy już takie sytuacje, w których po zakończeniu usługi home stagingu, właściciele nieruchomości byli tak zachwyceni efektami, że niemalże wycofywali się z transakcji! Cóż, nie da się ukryć, że nie każdy na co dzień ma czas (i ochotę) na dokonywanie zmian w mieszkaniu czy domu - tym bardziej, gdy planuje się z niego wyprowadzić.

Wtedy możemy wejść tam my - niekoniecznie cali na biało - i przygotować nieruchomość w taki sposób, by nie tyle wyglądała jak przysłowiowy milion dolarów, ale kosztowała co najmniej tyle, ile chcesz (a bywa i więcej)!

Zalety home stagingu

Usługa home stagingu ma tyle zalet, że - uwierz - trudno byłoby nam wymienić je wszystkie w jednym tekście. Postanowiliśmy więc skupić się na tych najważniejszych, które przekonały do niej największą liczbę naszych klientów. Z pewnością domyślasz się, co najbardziej “mówi” do sprzedających czy wynajmujących… Liczby, rzecz jasna!

Pozwala na zwiększenie wartości nieruchomości

Zaczniemy od tego, na co najbardziej czekają właściciele nieruchomości… Chodzi oczywiście o zwiększenie jej wartości! Statystyki wskazują, że home staging podnosi wartość nieruchomość o ok. 10%. Pomyśl, ile w tym momencie jest warta Twoja nieruchomość i oblicz, ile wynosi 10% tej kwoty. Jest o co “walczyć”, prawda…? Poza tym, weź pod uwagę, że to jedynie uśredniony procent i może być jeszcze większy. Oczywiście, wiele (jak nie najwięcej) zależy od jakości wykonania home stagingu. Korzystając z usług Dealhouse, nie musisz się o to martwić. Współpracujemy z najlepszymi i dzięki temu mamy Efekty przez wielkie “E”!

Sprawia, że nieruchomość jest do zamieszkania “od zaraz”

Nieruchomość po home stagingu jest w zdecydowanej większości przypadków do zamieszkania “na już”. Weź pod uwagę, że wiele osób szuka mieszkań czy domów, które nie wymagają dodatkowych inwestycji czy remontów. Jeżeli Twoja nieruchomość już na zdjęciach wygląda tak, jakby mówiła “rozgość się” czy “będzie Ci tu dobrze”, oczywistym jest to, że przyciągnie zdecydowanie więcej potencjalnych kupujących czy wynajmujących.

Znacząco wpływa na szybkość sprzedaży czy wynajmu nieruchomości

No właśnie… Jak już wspomnieliśmy, nieruchomości po home stagingu zyskują na wartości - to fakty, z którymi nie sposób dyskutować. Co więcej - są one również zdecydowanie szybciej sprzedawane czy wynajmowane - i to nawet o 40%! Brzmi nieźle, prawda? Jeśli zależy Ci na czasie (a czas to w końcu pieniądz), usługa home stagingu będzie z pewnością na wagę złota - i to nie tylko w przenośni!

Wyróżni Twoją ofertę na tle innych

Potencjalny kupujący czy wynajmujący jest wręcz “bombardowany” przez dziesiątki ofert nieruchomości. Ogłoszenia ze zdjęciami mieszkań czy domów po home stagingu zdecydowanie wyróżniają się jednak na tle “konkurencji” i skutecznie przyciągają uwagę. Jeżeli dodatkowo nawiążesz współpracę z dobrym biurem nieruchomości, wszystko powinno pójść “jak z płatka”!

Nieruchomość po home stagingu przyciągnie uwagę, a dobry agent nieruchomości - zamieni ją w ofertę!

Nasze biuro nieruchomości Dealhouse wraz z pracujacymi dla nas SUPERagentami to gwarancja kompleksowego wsparcia przy sprzedaży, zakupie, jak i wynajmie nieruchomości. Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy i do każdego podchodzimy w sposób maksymalnie spersonalizowany. Oprócz tego, że wykonujemy home staging od A do Z, przeprowadzamy również sesje zdjęciowe nieruchomości.

Współpracując z nami, możesz mieć pewność, że jedyne, co Cię zaskoczy, to nasza kreatywność i nieszablonowe podejście!

Dealhouse - fachowa pomoc w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości!

Jesteśmy legalnie działającym biurem nieruchomości z miasta Gdynia, wpisanym do rejestru przedsiębiorców. Działamy przede wszystkim na Pomorzu (w Trójmieście i okolicy).

Zachęcamy do przejrzenia ofert sprzedaży i najmu nieruchomości oraz kontaktu w celu porozmawiania o szczegółach.

Nasze biuro jest zawsze otwarte na Klientów - umów się i porozmawiajmy o tym, co możemy dla Ciebie zrobić!

copyrights 2022 by dealhouse

powered by getknow